Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samodzielna naprawa wgnieceń.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Samodzielna naprawa wgnieceń.

    Albo jesteś len albo "geniusz", masz wszystko napisane w temacie, który podlinkowałem.
    OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

    Auto Detailing: Dream Car Studio
    (znajdź również na fb)

  • #2
    Samodzielna naprawa wgnieceń.

    Witam.
    Proszę o poradę czy samodzielnie można wykonać takie czary mary jak przedstawia poniżej filmik. Chodzi mi konkretnie o wyciągnięcie wgniotki na tylnej klapie,opalarkę posiadam prąd w garażu też,zastanawiam się tylko, czym spryskuje się po nagrzaniu karoserię? Wygląda że to sprężone powietrze czy może się mylę? No i jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa czy takie podgrzanie nie uszkodzi lakieru? :roll:
    Pozdrawiam Andrzej.

    Komentarz


    • #3
      Najlepszy do pryskania jest podobno gaz do zapalniczek. Możesz spróbować jak będziesz grzał z głową to niczego nie uszkodzisz.

      Komentarz


      • #4
        Gaz do zapalniczek i nagrzana blacha nie będzie buuuumm? :shock:
        Pozdrawiam Andrzej.

        Komentarz


        • #5
          A dlaczego miałoby być bum? Przecież będziesz to robił na otwartej przestrzeni. No i nie będziesz przecież tego podpalał

          Komentarz


          • #6
            Ja sam próbowałem wyciągnąć wgniotkę z dzrzwi od wewnątrz szuszarką i sprzężonym powietrzem nawet dawało rade ale wyciągnąć dobry kształt to jest troche roboty, zalezy jaki wgniot, drugim razem nie bawiłem się w to 150 zł i blacharz fachura załatwił sprawe, ale kto zdolny może próbować

            Komentarz


            • #7
              To sprawdzona metoda lecz rzadko stosowana, Używa się do tego gazu można też chlorku (dla sportowców), na zagiętych liniach sprawdza się tylko na elementach z cienkiej blachy. Dla lekkich wgnieceń na płaskim można próbować samemu, z opalarką trzeba uważać by nie zniszczyć klaru.
              Jest wiele magicznych metod jak ta nie różnią się wiele od Davida Copperfielda, dobrego blacharza nic nie zastąpi.
              "Nie wściskaj gazu w zakręcie jeśli będziesz musiał go odjąć..."

              Komentarz


              • #8
                Ciężko powiedzieć,ja no nigdy samodzielnie nie usuwałem wgnieceń,a już tym bardziej nie w taki sposób jak pokazane jest to na filmiku. Myślę że jednak nie wypali,zawsze pozostanie pewien "niesmak".
                www.sklepmartec.pl - sklep motoryzacyjny.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X